loader

Projekty Techniczne oraz Dokumentację Powykonawczą dla zadań inwestycyjnych realizowanych przez firmę PUGiB-BUD

 

Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych – BUD Sp. z o.o. potwierdza, że firma AZ Innowacje Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 41A, 42-217 Częstochowa w ramach realizacji zleceń wykonała Projekty Techniczne oraz Dokumentację Powykonawczą dla zadań inwestycyjnych realizowanych przez firmę PUGiB-BUD:

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA

 

Projekt techniczny wielobranżowy wykonawczy i powykonawczy (w branży: elektrycznej, automatyki i teletechniki) rozdzielni dołowej wraz z linią zasilającą.

PPHU Wnuk

 

W ramach realizacji zadania pn. „Zabudowa układu zasilania przenośnika taśmowego W-262 2-1” w związku z realizacją umowy nr KGHM-KR-U-0018-2019 z dnia 29.01.2019 zrealizowano projekty:

UDG

 

Wykonane projekty w ramach realizacji zleceń na opracowanie wielobranżowych projektów technicznych w zakresie uzbrojenia w infrastrukturę energetyczną zleconych prac w Zakładach Górniczych znajdujących się w strukturach KGHM Polska Miedź S.A.:

ELEKS

 

Wykonane projekty w ramach realizacji zleceń wykonała Projekty Techniczne oraz Dokumentację Powykonawczą dla zadań inwestycyjnych realizowanych przez firmę ZPH ELEKS Sp. z o.o.: